FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jakie są warunki uczestnictwa w projekcie GoCarrots?

Aby móc uczestniczyć w szkoleniach Biznes w Internecie trzeba być osobą pełnoletnią i mieszkać na terenie dolnośląskiego, mazowieckiego, śląskiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego lub warmińsko-mazurskiego. Miejsce zamieszkania nie wpływa na miejsce odbycia szkolenia - uczestnik może wybrać z dostępnych. Nie musisz spełniać żadnych innych kryteriów np. być osobą bezrobotną lub w określonym przedziale wiekowym.

Jak zapisać się na szkolenia?

Wejdź na stronę www.gocarrots.pl a następnie w zakładkę “Aplikuj”. Wypełnij formularz osobowy i wybierz termin i miejsce - kiedy i gdzie chcesz uczestniczyć w szkoleniu. Na stronie pojawi się komunikat, że Twoje zgłoszenie przeszło a następnie 1-2 dni roboczych przed szkoleniem otrzymasz przypomnienie o szkoleniu.

Dlaczego zbieracie tak dużo danych?

To projekt finansowany ze środków unijnych. Dlatego jesteśmy zobowiązani zbierać dane w celach statystycznych. Formularz chroni certyfikat SSL i Twoje dane są bezpieczne. Regulamin projektu znajdziesz tutaj: REGULAMIN.

Jakie szkolenia są dostępne i czego dotyczą?

Są dostępne 2 ścieżki tematyczne:

  1. Biznes w internecie: od wizji do obsługi klienta - szkolenie dotyczące podstaw związanych z prowadzeniem własnego biznesu i sprzedaży w internecie
  2. Biznes w internecie: narzędzia cyfrowe w rozwoju zawodowym - szkolenie dotyczące pracy zdalnej, narzędzi i zasad komunikacji, które uproszczą pracę z zespołem, który nie pracuje w 1 biurze

Jak wygląda agenda szkolenia “Biznes w internecie: od wizji do obsługi klienta”?

09:00 Wstęp i integracja
09:30 Sesja 1 TWORZYMY MODEL BIZNESOWY
11:00 Przerwa
11:15 Sesja 2 WYBIERAMY KANAŁY PROMOCJI
12:00 Sesja 3 TWORZYMY OFERTĘ
12.45 Przerwa obiadowa
13:15 Sesja 4 SPRZEDAŻ W INTERNECIE
14.45 Przerwa
15:00 Sesja 5 OBSŁUGA KLIENTA
16.30 ZAKOŃCZENIE

Jak wygląda agenda szkolenia “Biznes w internecie: narzędzia cyfrowe w rozwoju zawodowym”?

09:00 Wstęp i integracja
09:30 Sesja 1 WIRTUALNE BIURO
11:00 Przerwa
11:15 Sesja 2 PROFESJONALNY WIZERUNEK W INTERNECIE
12:45 Przerwa obiadowa
13:15 Sesja 3 CYBERBEZPIECZEŃSTWO
14.15 Przerwa
14:30 Sesja 4 ROZWÓJ KOMPETENCJI W INTERNECIE
16.30 ZAKOŃCZENIE

Czy mogę uczestniczyć w obu ścieżkach tematycznych?

Nie, możesz uczestniczyć tylko w 1 szkoleniu z 2 dostępnych.

Gdzie odbywają się szkolenia?

Aktualnie wszystkie szkolenia odbywają się online.

Co dają mi szkolenia GoCarrots?

Nowe kompetencje cyfrowe! Po uczestnictwie w szkoleniu otrzymasz certyfikat kursu A a na koniec szkolenia dostaniesz dostęp do platformy szkoleniowej. Będziesz mógł dostać dodatkowe informacje na platformie a po ukończeniu szkolenia online - certyfikat kursu B.

Czy muszę być punktualnie?

Bądź 20 min przed rozpoczęciem szkolenia. Zaczynamy od uzupełnienia formularzy osobowych niezbędnych do raportowania w projekcie unijnym, więc potrzeba parę minut aby dopełnić formalności.

Jak długo trwa szkolenie?

Szkolenie trwa cały dzień. Zaczynamy o 9:00 a kończymy o 16:30.

Szkolenie trwa cały dzień, czy planujecie przerwy?

Tak, w trakcie szkolenia będą przerwy na kawę i obiad.

Czy potrzebuję coś przynieść ze sobą na szkolenie?

Ze względów sanitarnych przynieś swój długopis i/lub mazaki. Na szkoleniu otrzymasz wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe w wersji papierowej. Sala będzie wyposażona w rzutnik i komputery dla uczestników szkolenia. Nie musisz przynosić ze sobą swojego komputera.

Zapisałem/-am się już na termin szkolenia, ale chcę uczestniczyć w innym terminie/ innym kursie, co robić?

Napisz do nas na adres projekt@gocarrots.pl i podaj maila, który został użyty przy rejestracji a następnie napisz na jaki termin/ temat szkolenia chcesz się przepisać.

Jestem już po szkoleniu na żywo, w jaki sposób mogę wejść na platformę, żeby wziąć udział w drugiej części szkolenia?

Na szkoleniu otrzymasz login (to Twój email użyty do rejestracji) a także pierwsze jednorazowe hasło do platformy. Sugerujemy zresetowanie hasła po pierwszym zalogowaniu i zmianę na takie, które zapamiętasz.

Zaloguj się na: platforma.gocarrots.pl aby przejść drugą część kursu i otrzymać certyfikat części B. Możesz zresetować hasło jeśli pamiętasz email do logowania.

Mam problem techniczny z platformą, co robić?

Jeśli masz problem dotyczący platformy, napisz na: projekt@gocarrots.pl.

Chcę zapisać grupę na szkolenie - czy jest taka możliwość?

Tak, możemy przeprowadzić szkolenie dla grupy, w dowolnej miejscowości na terenie woj. mazowieckiego i dolnośląskiego.

Warunkiem przeprowadzenia szkolenia dla grupy jest zebranie grupy 10-12 osób, które spełniają warunki uczestnictwa w szkoleniu a także zapewnienie odpowiedniej sali na miejscu - z rzutnikiem multimedialnym, komputerami dla każdego uczestnika. Takie szkolenie może odbyć się w miejscu pracy, instytucji. Opłata za wynajęcie sali, catering, wydruk materiałów szkoleniowych jest po stronie organizatora (Fundacja FAIR).

1 grupa nie może mieć więcej niż 12 osób i mniej niż 10 aby szkolenie mogło zostać zrealizowane. Możemy przeprowadzić 2 tematy 1 dnia dla 2 różnych grup. 1 osoba może uczestniczyć tylko w 1 temacie.

W zgłoszeniu należy podać listę osób z imionami i nazwiskami a także mailami i przesłać ją na adres: projekt@gocarrots.pl. W zgłoszeniu należy podać kilka propozycji terminów, które pasują grupie z wyprzedzeniem co najmniej 2 tygodni abyśmy mogli zorganizować catering i trenera na ten termin i miejsce.

Szkolenie ma określony scenariusz i treść, ale po podaniu zainteresowań grupy możemy dopasować ćwiczenia do specyfiki grupy. Szkolenia są zawsze prowadzone w języku polskim.

Nie udało mi się zapisać na szkolenie - skończyły się terminy. Czy jeszcze będą organizowane szkolenia?

Projekt trwa do czerwca 2021, więc spróbuj zarejestrować się ponownie za jakiś czas. Co 2 tygodnie uzupełniamy w formularzu dostępne terminy szkoleń.

Mam inny problem, niewymieniony w FAQ.

Napisz na projekt@gocarrots.pl a postaramy się pomóc!